אודות

אודותינו

החברה המובילה למימון חוץ בנקאי מקצועי

חברת אשראי בטוח מבית פוקוס כלכלנים הוקמה לפני כעשור, על ידי כלכלנים ויוצאי המערכת הבנקאית, שהחליטו לתמוך בדרך המקצועית ביותר בבעלי נכסים הזקוקים למימון חוץ בנקאי. בשנות הפעילות של החברה, עזרנו ליותר מ-70 אלף לקוחות לקבל הלוואות בקלות ובמהירות כנגד נכס הנמצא ברשותם.

הרקע שלנו בכלכלה וההבנה של מנגנוני הפעולה של הבנקים, מאפשרים לנו להתאים ללקוחותינו את ההלוואה הטובה ביותר, בהתחשב במצב האישי ובגובה המימון הנדרש.

ייעוץ והכוונה להתנהלות כלכלית מושכלת

אשראי בטוח מבית פוקוס כלכלנים מעניקה שירותי ייעוץ לניהול נכון של כלכלת המשפחה, וייעוץ לתכנון משכנתא המותאמת באופן פרטני בהתחשב בהכנסות, הוצאות והתכנון הפיננסי העתידי.

בזכות העבודה הצמודה שלנו עם המערכת הבנקאית, לקוחות אשראי בטוח מבית פוקוס כלכלנים שסורבו בעבר לקבלת משכנתא דרך הבנק, יכולים לחזור לפעילות שוטפת עם הבנקים השונים בישראל וליהנות מהכוונה יעילה בהתנהלות כלכלית מושכלת.

החברה הגדולה בישראל במימון יזמי נדל"ן

אשראי בטוח מבית פוקוס כלכלנים היא החברה הגדולה בישראל במימון יזמים בתחומי ההתחדשות העירונית, תמ"א 38 וקבוצות רכישה. המקצועיות האמינות, והגב הכלכלי החזק של החברה, מאפשרים לנו לספק מענה מימוני רחב היקף ליזמי נדל"ן המעוניינים להניע פרויקטים מבטיחים ברחבי הארץ.

היתרונות שלנו:

הופכים את החלומות שלכם למציאות

בין אם אתם יזמי נדל"ן, בודדים או בעלי משפחות, חברת אשראי בטוח מבית פוקוס כלכלנים יודעת להתאים לכל אחד מלקוחותיה את תנאי המימון במקצועיות, אחריות עם דגש על שירות מהיר ואדיב.

בעלי נכסים המעוניינים בהלוואה בגובה של מעל ל-100 אלף שקל, יכולים לקבל באשראי בטוח מבית פוקוס כלכלנים מענה ישיר וזמין – שיאפשר לכם להגשים את כל החלומות.

יצירת קשר

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

זקוקים להלוואה
החל מ-100 אלף שקלים?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

פנייתך נשלחה בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

דילוג לתוכן